eksperci funduszy unijnych

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Naszym zdaniem, najlepszym doradcą jest ten, kto zasiadał w strukturach instytucji zarządzających funduszami unijnymi.
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Dopiero po kilku latach pracy na stanowiskach kluczowych można mówić o doświadczeniu w pozyskiwaniu dotacji. Jednak to nie wszystko.
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Dodatkowa praktyka w przedsiębiorstwach prywatnych daje podstawę do zrozumienia filozofii biznesu.
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Fundusze unijne małym i średnim przedsiębiorcom, instytutom naukowym i samorządom lokalnym łatwiej będzie pozyskać z dobrym doradcą.
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Dlatego my stawiamy na ludzi komunikatywnych i szeroko wykształconych.
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-circle-o-notch” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-rotateIn” color=”#5781c1″] Nasz zespół to ludzie elastyczni, przyjacielscy i odpowiedzialni za wyniki finansowe naszych Klientów.

 

dlaczego_myanaradaaw_biurzeaklienciapraca

Potrzebujesz pomocy finansowej? Zadzwoń już teraz: +48 530 812 803

Przyznane dotacje na inwestycje realizowane przez JST 99%
Przyznana bezzwrotna pomoc finansowa dla MŚP 98%
Pozyskane dofinansowanie pomostowe 85%

Jak pracujemy?

Nie wszystkie projekty zgłaszane do nas mają szanse na uzyskanie dofinansowania. Nasi eksperci dokonują gruntownej analizy możliwości i dopiero kiedy projekt zostaje przez nas pozytywnie oceniony prowadzimy dalsze czynności. Nasza kadra jest w stanie przeprowadzić cały proces inwestycyjny podlegający wsparciu unijnemu od początku do ostatecznego rozliczenia. Nasi klienci wysoko cenią sobie naszą pomoc szczególnie w końcowym okresie rozliczenia, kiedy istnieje duże niebezpieczeństwo zaistnienia nieprawidłowości i utraty części refundacji.